Candy Cane Meringue

Chtěla bych vám postupně ukázat svou mini sbírku vonných svíček.

Vrátíme se na chvíli do vánočního času, který voní po cukroví, jehličí a skořici. Zapálila jsem si svíčku od Yankee Candle Candy Cane Meringue. Patří do loňské, teda možná už do předloňské kolekce Cookie Swap. Neměla jsem ji vůbec v plánu kupovat, nic mě na ní nelákalo. Jenže…

Já to mám asi tak. Jakmile je v nějakém eshopu akce na Yankee Candle, nakoupím vosky, doma je někde založím a postupně zkouším. Jenže některé mi leží v krabici i několik měsíců, než si na ně udělám “chuť” (to se mi teď stalo i s jinou vůní, ale u té dobře dopadlo). To byl případ i vosku Candy Cane Lane. Krásná bonbonová, mentolová vůně, kterou jsem prostě potřebovala mít. Pak jsem zjistila, že tato vůně už není 🙁 Někde jsem se dočetla, že Candy Cane Meringue jí je podobná… Není. Není tak mentolová (to skoro vůbec), je víc sladká. Cítím z ní sněhové citronové pusinky. Líbí se mi, ale není to Candy Cane Lane.

V popisu vůně je – Lehoučké sněhové pusinky ochucené vanilkou, peprmintem a špetkou citrusů. Což já až na tu vanilku cítím.

Svíčku jsem uložila do skříně, kde bude čekat až opět příjde vánoční chuť. A tím uvolnila na poličce místo pro jiné svíce, které vám jindy ukážu.

Co vy? Znáte Candy Cane Lane? Nebo tuto Candy Cane Meringue?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *