Candy Cane Meringue

Chtěla bych vám postupně ukázat svou mini sbírku vonných svíček.

Vrátíme se na chvíli do vánočního času, který voní po cukroví, jehličí a skořici. Zapálila jsem si svíčku od Yankee Candle Candy Cane Meringue. Patří do loňské, teda možná už do předloňské kolekce Cookie Swap. Neměla jsem ji vůbec v plánu kupovat, nic mě na ní nelákalo. Jenže…

Já to mám asi tak. Jakmile je v nějakém eshopu akce na Yankee Candle, nakoupím vosky, doma je někde založím a postupně zkouším. Jenže některé mi leží v krabici i několik měsíců, než si na ně udělám „chuť“ (to se mi teď stalo i s jinou vůní, ale u té dobře dopadlo). To byl případ i vosku Candy Cane Lane. Krásná bonbonová, mentolová vůně, kterou jsem prostě potřebovala mít. Pak jsem zjistila, že tato vůně už není 🙁 Někde jsem se dočetla, že Candy Cane Meringue jí je podobná… Není. Není tak mentolová (to skoro vůbec), je víc sladká. Cítím z ní sněhové citronové pusinky. Líbí se mi, ale není to Candy Cane Lane.

V popisu vůně je – Lehoučké sněhové pusinky ochucené vanilkou, peprmintem a špetkou citrusů. Což já až na tu vanilku cítím.

Svíčku jsem uložila do skříně, kde bude čekat až opět příjde vánoční chuť. A tím uvolnila na poličce místo pro jiné svíce, které vám jindy ukážu.

Co vy? Znáte Candy Cane Lane? Nebo tuto Candy Cane Meringue?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *